Kvartet Bezić-Jelušić-Banašin-Šoškić srušio FSV u regionalnoj ligi

Bodovi ne odlaze zadnjih dana s Kastva.

Mlađi kadeti Kastva srušili su vršnjake iz FSV-a u regionalnoj mlađe kadetskoj ligi ovoga vikenda rezultatom 66-51. Međutim, početak susreta nagoviještao je drugačiji završetak cijele ove utakmice. FSV je u prvoj četvrtini nadigrao Kastav s 11-18 te se činilo da FSV ima sve pod kontrolom. No, tada se dogodila druga četvrtina u kojoj su gosti uspjeli ubaciti samo tri koša, dok je s druge strane Kastav ubacio nevjerojatnih 24! To im je bilo dovoljno ne samo da prebrišu zaostatak nego da i na odmor otiđu s velikih +14, 35-21. Početkom drugoga poluvremena je opet FSV upalio motore te se prije zadnje četvrtine uspio primaknuti na samo -7, ali opet je Kastav zagospodario terenom u zadnjih deset minuta igre te je tu priči bio kraj.

Najbolji igrač Kastva u ovoj utakmici je bio Bezić s 19 koševa, dok je kod FSV-a Plješa ubacio 16 koševa.

Kastav – FSV 66 : 51 (11:18, 24:3, 11:19, 20:11)

Kastav: Bezić 19, Zamarin, Šoškić 11, Ujević 3, Banašin 11, Jelušić 13, Pustahija 2, Marini, Volčanšek 3, Ivanić 4, Turk.
FSV : Plješa 16, Matić, Božanović 6, Šorić, Zatezalo, Malić, Starčević 9, Ivančević 4,Prepelar 9, Rajković, Peulić 2, Ćosić 5.