Kvarner pobjedom završio regionalnu juniorsku ligu

U još jednom zaostalom susretu osmoga kola, juniori Kvarnera su uzeli pobjedu protiv Stoje rezultatom 74-63.

Favorizirani Kvarner krenuo je bez ikakvih kočnica u susret te je već nakon prve četvrtine imao +11, 19-8. Stoja se uspjela pribrati u nastavku te je počela ofenzivno parirati domaćinu. Do poluvremena je minimalno smanjila svoj zaostatak (-10, 35-25), dok je prije završne četvrtine stigla na dostižnih -8. Međutim, u njoj je Kvarner ipak pokazao da se s razlogom nalazi na prvom mjestu te je bez problema održao prednost na svojoj strani.

Brajdić je s 19 koševa bio prvo ime Kvarnera u ovome susretu, dok su se još istaknuli Vucić (15 koševa) te Šibenik (14 koševa). Kod Stoje je već standardno briljantan bio Bulešić, koji je ovoga puta ubacio 32 koša.

KK Kvarner 2010 – KK Stoja 74-63 ( 19-8, 16-17, 22-24, 17-14)

KK Kvarner : Kučić, Debelić 7, Marinčić 0, Antunović, Šibenik 14, Vucić 15, Brajdić 19, Gustovarac 4, Cvitković 12, Klasan 3

KK Stoja : Budisavljević 8, Gustovarac, Buršić, Bulešić 32, Lukin 8, Veljković, Ban 8, Sošić 3, Pajković 2, Buršić