Kvarner nadigrao FSV u regionalnoj mlađe kadetskoj ligi

Kvarner 2010 nastavlja šampionski koračati kroz regionalnu mlađe kadetsku ligu.

Mlade nade Branka Musića lagano su se obračunale s FSV-om u regionalnoj mlađe kadetskoj ligi. Već je u prvoj četvrtini bilo jasno u kojem smjeru ide ova utakmica (29-5). FSV jednostavno nije imao riješenja za obrambeno raspoloženi Kvarner koji je već na poluvremenu mogao početi slaviti svoju pobjedu (48-14). Drugo poluvrijeme očekivano nije donijelo senzacionalni povratak FSV-a u igru te je Kvarner s još dvije rutinski odrađene četvrtine utakmicu završio s visokih +54, 87-33.

Volarević s 25 koševa te Sablić s 22 koša su bili među najboljim igračima Kvarnera 2010. Svakako još treba spomenuti i Veršića koji je odradio svoj posao u kreaciji napada te obrani. Kod FSV-a se jedino istaknuo Pepelar s 11 koševa.

Kvarner 2010 – FSV 87:33 (29:5, 19:9, 17:8, 22:11)

Kvarner 2010: Bart 10, Kovačević 5, Androš, Rota, Sablić 22, Matić, Veršić 6, Makiš, Rakuljić 7, Volarević 25, Gašparac 12, Marjanović.
FSV: Plješa 6 Matić 2 Božanović 1 Šorić 0 Oprešnik 0 Malić 3 Starčević 4 Ivančević 4 Čošić 0 Rajković 0 Pepelar 11 Peulić 2

Photo by: KK FSV