Kvarner došao do slavlja u pripremi za Zadar

admin-ajaxKvarner 2010 je danas u Centru Zamet odradio još jednu provjeru prije početka A-1 lige. Protivnik je bio slovenski drugoligaš Ilirija iz Ljubljane, a Kvarner je slavio rezultatom 73:55.

Riječka ekipa dominirala je cijelim susretom te je svaka četvrtina otišla na njihovu stranu. Otvorili su Kvarneraši ogled dobivši prvu dionicu s 24:14, a najviše zahvaljujući raspoloženom Veljačiću držao je Kvarner na poluvremenu vodstvo 41:33. U drugom poluvremenu Kvarner je ubacio u brzinu više te počeo povećavati razliku. Kvaliteta je bila jasno na strani Riječana te su završili utakmicu s konačnih + 18.

Najraspoloženiji pojedinac kod Kvarnera bio je Mauro Veljačić s 22 poena, a Andrej Štimac i Ivan Miličević pridonijeli su s 17 i 15 poena. Rade Rodič bio je najefikasniji kod gostiju s 11 ubačaja.

Kvarner se sada može usredotočiti na susret sa Zadrom (Zamet, utorak u 16 sati) , a mi im samo možemo poželjeti puno sreće !