Kvarner 2010 pobjedom nad Pulom uzeo titulu regionalne juniorske lige!

Juniori Kvarnera 2010 su pobjedom nad vršnjacima iz Pule 1981 potvrdili prvo mjesto u regionalnoj juniorskoj ligi.

Riječki igrači nisu imali milosti prema Puležanima od samog početka utakmice. Prvu četvrtinu dobili su 24-6, ali jednostavno nisu stajali nabijati gas u ovom ogledu. Do poluvremena je već bilo +28 za Kvarner, u trećoj dionici domaćini su minimalno smanjili prednost, no bio je to samo povod za još jednu briljantnu četvrtinu Kvarnera. U posljednjih 10 minuta Kvarner je povećao prednost na vrtoglavih +40 te ogled koji im je donio naslov prvaka zaključili s 97:47 pobjedom. Titula je osigurana bez obzira na poraz od Kastva u još jednom košarkaškoj poslastici o kojoj možete čitati ovdje.

Gustovarac s 20 i Delpin s 18 ubačenih poena predvodili su juniorske prvake do velikog slavlja, dok je Ćosić bio najbolji strijelac Pule 1981 s 18 poena.

KK Pula 1981 – KK Kvarner 2010 47-97 ( 6-24, 18-28, 16-15, 7-30)

KK Pula 1981: Milohanović 5, Asić 4, Dilber, Grgić, Kajtazović 8, Ćosić 18, Kondić 8, Savin Belas 6, Borina, Kleva, Zvijerac

KK Kvarner 2010: Marinčić 4, Delpin 18, Vucić 8, Brajdić 12, Gustovarac 20, Šibenik 9, Klasan 10, Debelić 2, Miletić 6, Cvitković 8