Kraljevica pala bez ispaljenog metka protiv Istraunija

Nakon dugo vremena se druga momčad Istrauniaj vratila pobjedama.

U zaostalome susretu drugoga kola Druge lige Zapad između Kraljevice i Istraunija II, kao pobjednik je izašla gostujuća momčad koja je uzela pobjedu i bodove s uvjerljivih 63-92. Kraljevica se protiv bitno pojačanih gostiju držala samo prvu četvrtinu (22-25). Već su u drugoj dionici igre igrači Istraunija odmaglili na sigurnih +14 (37-51). Prednost Istraunija nije prestajala rasti niti u drugome poluvremenu te je tako krajem treće četvrtine ona glasila +30 (48-78). U zadnjoj dionici su domaćini za točno pola koša uspjeli smanjiti svoju prednost (63-92).

Duet Andabaka-Brzica bio je ključan u ovome susretu na Istrauni II (47 koševa!), ali ovaj susret po lošemu neće pamtiti niti Bilalović koji je ubacio 17 koševa.. Kod Kraljevice je najbolji bio i onaj najiskusniji, Igor Konjević, koji je susret završio sa 17 koševa.

Kraljevica – Istrauni II 63-92 (22:25, 15-26, 11-27, 37:51, 48:78, 15-14)

Kraljevica: Gruškovnjak 1, Furlan, Vranković 6, Jashari 4, Mitić R. 4, Konjević 17, Kalac 2, Hrnjkaš 10, Đurić 5, Paštar 14, Šupuković, Mitić M.
Istrauni II: Kesedžić, Bilalović 17, Gambar, Mejak, Belas 9, Ivis 4, Pilipović 2, Andabaka 24, Milekić 13, Brzica 23.

Photo by: KK Kraljevica