Kostrena se vratila praznih ruku s Krka

Čondrić i Marijan nisu dopustili Kostreni da odnese pobjedu na kopno te su ih nadigrali rezultatom 61-38.

Prva četvrtina nije bila nagovještaj tako uvjerljive pobjede – bilo je tek +2 za domaćina, 16-14. Međutim, kratka klupa Kostrene počela je ići u korist Krku, koji nije imao problema iskoristiti ono što mu se nudilo. Do poluvremena je tako njihova prednost narasla na +12, 33-21. Drugo poluvrijeme ponudilo nam je istu priču te je Krk bez većih problema priveo susret kraju.

Tandem Čondrić-Marijan bio je odličan za Krk – Čondrić je susret završio s 28 koševa, dok je Marijan ubacio 16. Kod Kostrene se istaknuo Mance s 15 koševa, dok ga je dobro pratio Carletto s 10 koševa.

KK Krk – KK Kostrena 61:38 (16:14, 17:7, 15:10, 14:7)

Krk: Jurina 2, Franolić, Rodman, Babić, Kosić 6, Bajs 4, Mihajić 5, Fijačko, Čondrić 28, Marijan 16, Blaži
Kostrena: Kondić, Bajčić 2, Mance 15, Čopić 6, Dragičević 5, Carletto 10