Kolić zatrpao Pulu s 41 košem i donio FSV-u novu pobjedu!

Mogu li kadeti FSV-a završiti regionalnu kadetsku ligu bez poraza?

Svojski su se kadeti Pule 1981 potrudili na domaćem terenu protiv FSV-a u novome kolu regionalne kadetske lige, ali ni to nije spriječilo aktualne prvake da s lakoćom upšišu novu pobjedu rezultatom 82-99. Od samoga početka se moglo vidjeti da će se igrati onako kako FSV želi. Gostujući kadeti su već nakon pve četvrtine napravili razliku od osam koševa (18-26) koju su do kraja poluvremena zaokružili na +10, 33-43.

U drugome poluvremenu nastavili su u istome ritmu predvođeni danas briljantnim Mislavom Kolićem. Prednost se tako nastavila dizati sve do zadnjih sekunda susreta kada je stala na konačnih +17, 82-99.

Već spomenuti Mislav Kolić susret je završio s 41 košem i ta brojka govori sama za sebe. Odličan je bio i Jan Bušljeta s 18 koševa, dok je kod Pule 1981 najbolji topnik bio Gordan Kondić s 20 koševa.

Pula 1981 – FSV 82:99 (18:26, 25:27, 23:29, 16:17)

Pula 1981: Jakšić 16, Lešić, Zuber 10, Vučinić 8, Borina 2, Grgić 14, Đorđević 6, Milec 3, Siard 3, Kondić 20, Maurović
FSV: Grbavac 10, Bušljeta 18, Turina 2, Milaković 1, Šimatović 3, Šogolj, Jakovac 7, Klarić 5, Čančarević, Grbavac 2, Kolić 41, Jurković 10