Kastav potopio Istrauni na gostovanju u regionalnoj juniorskoj ligi

Kastavci nastavljaju pokazivati svoju snagu u regionalnoj juniorskoj ligi.

U novome kolu regionalne juniorske lige Kastav je porazio Istrauni s velikih 67-120. Za ovu utakmicu vrijedi sintagma jednosmjerna ulica s obzirom da je Kastav dominirao od prve do zadnje minute susreta. Već na kraju prve četvrtine je semafor pokazivao nestvarnih 12-33. Na kraju poluvremena se tih -21 pretvorilo u -36 (27-63).

U drugome poluvremenu Kastav je nastavio s pokazivanjem mišića što je rezultiralo s konačnih -53.

Prvo ime Kastva u ovome susretu je bio Benković s 27 koševa, dok se kod Istraunija istaknuo Savin Belas s 19 koševa

Istrauni – Kastav 67:120 (12:33, 15:30, 21:30, 19:27)

Istrauni: Topalović, Mejak 2, Mitrović 16, Bukovac 2, Pilipović 16, Ivis 10, Zanghirella 2, Savin-Belas 19.
Kastav: Kusturin 14, Komadina 15, Perinić 19, Kordić-Gružić 4, Benković 27, Bešić 17, Mandičić 8, Benić 16.