Kadetska regionalna liga: FSV uzeo pobjedu u derbiju kola

14962653_1240637192670682_5840150930420868011_nU trećem kolu regionalne juniorske lige imali smo priliku vidjeti dva uzbudljiva susreta.

U prvom susretu je FSV uzeo pobjedu nad Pulom u gostima, 63-72. Kadeti FSV-a su polagano gradili svoje vodstvo kroz prve tri četvrtine te su pred ulazak u zadnju dionicu igre imali +13 na kontu. Mladi Puležani su se pokušali vratiti, ali nisu imali dovoljno snage u ključnim trenutcima. Fenomenalan je bio Kolić u redovima pobjednika. On je ubacio 36 koševa domaćinima. Kod Pule Kajtazović je nastavio svoju dobru formu, ovoga puta ubacivši 21 koš.

U drugome susretu je Stoja bila uspješnija od Kvarnera, 72-67. Košarkaši Kvarnera najviše mogu žaliti za prvom četvrtinom, gdje su zabili samo 6 koševa, naspram 18 Stojinih. Do kraja susreta smanjivali su tu prednost, ali košarkaši Stoje nisu dopustili nikakav preokret u zadnjim minutama susreta. Kod Stoje je Sošić bio najefikasniji s 18 koševa. Kod Kvarnera su se istaknuli Kucić s 15 koševa te Brnelić s 14.

Kvarner 2010 : Stoja 67:72 (6:18) (30:27) (15:11) (16:16)

Kvarner 2010: Kucić 15(3), Dubski 3(1), Turina 2, Bajić 3, Brnelić 14, Mohorić 4, Klarić 7, Baćac-Simper 4, Pribanić 5, Bačić 10, Lisac. Trener:Jurković R.
Stoja: Trpčevski, Buršić L. 8, Sabatti, Sošić 18(1), Burazer, Veljković 19(3), Gustovarac 17(3), Orlić 4, Catela, Oblak-Zanki, Kurtović 6. Trener:Bolković Igor

PULA 1981 – FSV 63:72 (13:18, 15:19, 16:20, 19:15)

Pula 1981: Asić 19, Milec, Maurović, Vučinić, Borina, Grgić, Kajtazović 21, Zuber, Kondić 9, Rubil 5, Kleva 9; trener: Žarić.
FSV: Grbavac 4, Bušljeta 23, Fehimović, Milaković, Biškupić 2, Šogolj, Brljavac, Tomas, Urban 3, Žeželj, Kolić 36, Varaklič 4; trener: Šarčević.