Kadetkinje FSV-a protutnjale Pulom

Novi međužupanijski turnir nije ponudio nikakav izazov kadetkinjama FSV-a.

Brojke na semaforu nastavljaju se mijenjati za kadetkinje FSV-a, ali ne i konačni ishodi. Drugim riječima, FSV nastavlja nizati pobjede. Ovoga vikenda su kadetkinje FSV-a ubilježile dvije nove pobjede na međužupanijskom kadetskom turniru u Puli gdje su redom pale ekipe Pule i Krka. Pula je pala bez ispaljenog metka rezultatom 34-77. Domaćin se držao jedino u prvoj četvrtini u kojoj su gošće još skidale hrđu (12-13), ali već u drugoj četvrtini je utakmica krenula željenim tokom po igračice FSV-a (18-39).

Ključnim se pokazalo snižavanje petoirke od strane trenera Mijaljevića na što Pula nije imala odgovora što je rezultiralo već napisanim dramatičnim padom.

Do kraja susreta nije bilo većih šokova te je FSV mogao početi slaviti svoju pobjedu. Odlična je bila Miani s 15 koševa te Tuftan s 14. Kod Pule je Barukčić imala 16 koševa.

U drugome susretu je potentna momčad Krka pala s velikih +120, 22-142. Rezultat govori u svoje ime. Odlična je bila Tuftan koja je ubacila nevjerojatnih 42 koša, dok je kod Krka Duvnjak ubacila 11.

Pula – FSV 34:77 ( 12:13, 6:26, 10:19, 6:19 )

Pula: Došen 4, Barukčić 16 ( 2 trice ), Bećirović, Drmić 2, Perić 3, Refka, Pastorčić, Buršić, Čop 7, Bekvalac 2, Delić;
FSV: Miani 15 ( 2 trice ), Periša 2, Maržić 2, Leoni 9 ( 1 trica ), Bićanić 13, Peričić 2, Krivokuća 6, Tuftan 14, Kajfeš 9 ( 1 trica ), Bašić 5 ( 1 trica );

Krk – FSV 22:142 ( 7:33, 5:48, 5:36, 5:25 )

Krk: Šipuljak, Mrakovičić, Depope, Škvorc, Orlić, Nešković 2, Bogdanić 2, Prendivoj 2, Hadžić 5 ( 1 trica ), Duvnjak 11;
FSV: Miani 12, Periša 10, Maržić 13, Leoni 14 ( 1 trica ), Bićanić 11, Peričić 16 ( 1 trica ), Krivokuća 10, Tuftan 42, Kajfeš 8, Bašić 6;