Kadeti Zameta obranom slomili vršnjake iz Kraljevice

Katalinić i društvo lako su se obračunali s Kraljevicom u kadetskoj županijskoj ligi.

Kadeti Zameta došli su do vrijedne pobjede na gostovanju kod Kraljevice rezultatom 48-70. Odlično je krenuo susret po Zamet koji je sa smiješkom mogao gledati semafor nakon prvih deset minuta (11-21). Međutim, domaćin se u drugoj četvrtini budi te uspijeva do odmora smanjiti svoj zaostatak na samo -6, 32-38. Činilo se tada da će se u drugome poluvremenu Kraljevica u potpunosti vratiti u susret, ali to se ipak nije dogodilo. Ponajviše zahvaljujući Zametu koji je u drugome poluvremenu svoju obranu digao na još jednu višu razinu šđto je za rezultat imalo to da je Kraljevica u sljedećih 20 minuta ubacila samo 16 koševa. Naravno, Zamet nije propustio svoju priliku te je zatrpao koš Kraljevice sa svojih 32 poena što mu je u konačnici donijelo pobjedu.

Opet je odličan bio Katalinić s 24 koša, dok je u redovima Kraljevica Šupuković uzeo titulu najboljeg strijelca s 19 ubačenih koševa.

Kraljevica – Zamet 48-70 (11-21, 21-17, 8-14, 8-18)

Kraljevica: Močilac, Mitić 4, Meixner, Juričić, Tomas 13, Šupuković 19, Aleksić 12, Brletić, Bajčić, Čenanović
Zamet: Dolušić, Vukušić, Živković, Sterpin, Longin, Špurej, Kutleša, Katalinić 24, Vučemil 7, Dupski 17, Vukajlović 13, Skendžić 9.

Photo by: KK Zamet; Lucija