Kadeti Kvarnera ostvarili polovičan uspjeh protiv vršnjaka iz Sarajeva

admin-ajaxNakon juniora, došao je red i na ostale mlađe uzraste Kvarnera da odmjere snage s vršnjacima Koša iz Sarajeva.

Prvi na teren su izašli mlađi kadeti. Mlade nade Kvarnera su u tijesnoj utakmici pak uspjeli izvući pobjedu protiv svojih vršnjaka rezultatom 56-51. Prve dvije četvrtine otišle su u korist Kvarnera, da bi se mladi kadeti Koša u trećoj četvrtini probudili i u zadnji dio utakmice ušli s izjednačenim rezultatom. U napetoj završnici Kvarneraši su ipak bili pribraniji te su uzeli pobjedu. Najbolji u pobjedničkim redovima je bio Sablić s 16 koševa.

Drugi susret dana odigrale su kadetske selekcije. Na žalost kadeta Kvarnera, gosti iz Sarajeva dominirali su na obje strane terena te su zasluženo uzeli pobjedu s 44-73. Naši su u prve dvije četvrtne zabili 14 koševa naspram 40 koševa sarajevskog Koša. Kvarneraši su se počeli buditi u drugom poluvremenu, ali to je bilo dovoljno samo za smnjenje koš razlike. U našim redovima jedini se istaknuo Kučić s 16 koševa