Kadeti Kvarnera 2010 utišali Pattinaggio ovoga vikenda

Kvarner 2010 nastavlja dominirati regionalnom ligom.

U novome kolu regionalne kadetske lige Kvarner 2010 je s lakoćom uzeo skalp Pule 1981 rezultatom 62-100. Utakmicu su bolje otvorili domaći kadeti koji su vješto iskoristili činjenicu da je Kvarner u prvih deset minuta muku mučio s obranom što je rezultiralo time da je nakon prvih deset minuta igre semafor pokazivao 22-18. Međutim, sreća Pule bila je kratkoga vijeka. Kvarner se ubrzo mobilizirao te je bez ikakve najave ubacio u petu brzinu na obje strane terena. S jedne strane terena je počela prava kanonada pulskog koša, dok je na drugoj strani terena bio podignut granitni zid kojega Puležani nisu nikako mogli preskočiti. Ako sve ovo prenesemo u brojke, dobiveni rezultat je potpuni preokret Kvarnera koji je četvrtinu dobio s nevjerojatnih 4-30 što mu je donijelo +22 (26-48) na poluvremenu.

U drugome poluvremenu su se stvari smirile te je Kvarner rutinski priveo utakmicu kraju.

Briljirao je za Kvarner Vito Kučić s 37 postignutih koševa, dok je kod Pule najbolji bio Kondić s 30 koševa.

Pula 1981 – Kvarner 2010 62:100 (22:18, 4:30, 19:23, 17:19)

Pula 1981: Jakšić 6, Zuber 2, Vučinić, Borina 5, Grgić 6, Đorđević 11, Siard, Kondić 30, Maurović 2, Milec
Kvarner 2010: Kučić 37, Smoković, Veršić 5, Sablić 6, Volarić 7, Gašparac 9, Pribanić 20, Jurković 5, Volarević 11.