Juniori Škrljeva osvojili Zamet!

Juniori Škrljeva s lakoćom su odradili gostovanje kod Zameta.

Županijska juniorska liga ovoga puta nije bila raspoložena za bilokakve senzacije. Škrljevo je u sklopu nje s lakoćom pobijedilo Zamet rezultatom 55-90. Gosti su od samoga početka nametnuli svoj ritam koji se nije mijenjao do samoga kraja susreta. Za domaćian je to značilo da se njegov zaostatak od prve do zadnje minute konsntano povećavao. U prvoj četvrtini je tako on glasio +8, u drugoj +17, trećoj +26, a u četvrtoj +35.

Zamet se jednostavno nije imao odgovorajuće ljudstvo koje je moglo zaustaviti već prekaljene vođe Škrljeva, Filipa Hrnjkaša te Elhama Jasharija.

Mladi je Jashari susret završio s 27 koševa, dok je kod Zameta jedino Paro ubacio dvoznamenkasti broj koševa (14 koševa).

Zamet – Škrljevo 55 : 90 (11:19, 12:21, 14:23, 18:27)

Zamet: Alić 6, Dupski, Smoković 8, Milković, Krasnić 2, Skendzić 4, Katalinić 8, Vučemil 4, Paro 14, Depolo 9.
Škrljevo: Jashari 27, Orešković 6, Vranković 4, Cvetković 7, Kalac 7, Hrnjkaš 15, Tkalčec, Zatezalo 12, Sušanj, Kopajtić 6, Prpić 6.