Juniori Pule uzvratili Kastvu za poraz

U zaostalom susretu četvrtog kola regionalne juniorske lige, juniori Pule 1981 su uzvratili Kastvu za prijašnji poraz.

Kastav za ovaj susret nije mogao računati na Barnjak, Bešića i Rogovića. Pula je u odnosu na prošli susret u svom sastava imala Sandra Kajtazovića. Obje strane su jako ušle u dvoboj te se nisu međusobno štedile u igri. Pula 1981 bila je malo spretnija od svojih gostiju te je uspjela do odmora izgraditi prednost od sedam koševa, 45-38. Kastavci su u treću četvrtini podignuli svoju agresivnost na još jedan viši nivo te im je to donijelo preokret i vodstvo od tri koša pred zadnju četvrtinu. U njoj je su Puležani opet nametnuli svoj ritam te su u maniri pobjednika uzeli utakmicu u svoje ruke, a u konačnici i pobjedu, 78-71.

Igrač utakmice je s 26 koševa bio Luka Ćosić, koji je veliku podršku imao u Kondiću i Milohanoviću (oboje 18 koševa). Sandro Kajtazović bio je još jedno ime iz redova Pule 1981 koje je prešlo u dvoznamenkaste vode (13 koševa). Kod Kastva su dobre partije pružili Ratko (23 koša) i Kusturin (16 koševa)

Pula 1981 – Kastav 78:71 (25:22, 20:16, 8:18, 25:15)
Pula 1981: Milohanović 18, Asić 1, Zvijerac, Dilber, Antić 2, Grgić, Kajtazović 13, Ćosić 26, Kondić 18, Borina, Kleva, Vučinić.
Kastav : Kusturin 16, Lopar 5, Benković 12, Marelja 5, Mandičić 8, Mandekić 2, Ratko 23.