Juniori Kvarnera poslali doma Pulu s -44

Puležani će opet sanjati Brajdića.

Juniori Kvarnera ekspresno su se vratili pobjedama nakon pretrpljenoga poraza od Kastva. Na domaćem je etrenu tako pala Pula 1981 s uvjerljivih (i nevjerojatnih) 93-49. Već nakon prve četvrtine bilo je jasno koja je momčad razigranija i kvalitetnija (25-8). Pula 1981 jednostavno se nije mogla nositi s izabranicima trenera Radanovića koji su već na poluvremenu imali visokih +29, 49-20.

Ključnom se pokazala tranzicija Kvarnera koji je uspješno iskorištavao svaku priliku da poveća svoje vodstvo kroz kontranapade.

U drugome poluvremenu je Kvarner malo usporio, ali Pula nije to uspjela iskoristti da smanji razliku izmešu dviej momčadi. Brajdić je opet, kao i prošle godine, eksplodirao protiv Pule 1981. Ovoga puta je susret završio s 31 košem. Solidan je bio i Šibenik koji je ubacio 15 koševa. Kod Pule je najbolji bio Kondić s 14 ubačenih koševa.

Kvarner 2010 – Pula 1981 93:49 (24:12, 25:8, 24:14, 20:15)

Kvarner 2010: Kučić 8, Marinčić, Sablić 6, Jurković 2, Volarević 6, Vucić 13, Brajdić 31, Šibenik 15, Jerčinović 10, Klasan 2
Pula 1981: Vučinić, Siard, Dubroja 7, Ivanek 4, Milotić 2, Grgić 6, Jakšić 4, Đorđević, Kondić 14, Milohanović 4, Miličević 8

Photo by: Mirko Žorž