Juniori Kvarnera doživjeli poraz na pripremama!

admin-ajaxNakon što su seniori Kvarnera 2010 jučer doživjeli svoj prvi poraz na ovogodišnjim pripremama, naše juniore dopala je ista sudbina u dvorani Dinko Lukarić na Kozali. Krvnik je bila momčad Koša iz Sarajeva, koja je u tijesnoj završnici uspjela dobiti naše mlade nade s rezultatom 72-76 ( 20-24, 20-19, 23-18, 8-15).

Juniori Koša uzeli su prvu četvrtinu s malom prednošću predvođeni Bačvićem, ali naši juniori nisu bili previše impresionirani. U sljedeće dvije četvrtine, predvođeni kapetanom Vucićem i Delpinom preokreću rezultat na svoju stranu te u zadnjih 10 minuta ulaze s rezultatom 63-61.

Međutim, u zadnjoj četvrtini je napad naših stao te su košarkaši Koša to iskoristili te uzeli zadnju četvrtinu s 8-15 i uzeli pobjedu natrag sa sobom u Sarajevo.

Kvarner 2010 su predvodili Vucić i Delpin s po 13 koševa. U pobjedničkim redovima se istaknuo Mirković s 19 koševa.

Kvarner 2010: Marinčić, Miletić 11, Debelić 2, Cvitković 10, Delpin 13, Kordić-Gružić, Vucić (kapetan) 13, Bjelanović 3, Brajdić 9, Gustovarac 6, Šibenik, Klasan 5