Istrauni demolirao Rovinj za novu pobjedu na pripremama

Igrači Istraunija nastavili su bilježiti pobjede na pripremama za Prvu ligu koja kreće idućeg vikenda.

Na svom Velom Vrhu Istrauni je dočekao Rovinj koji je stigao Puljanima na noge u nekompletnom sastavu, a to se i vidjelo u samom susretu. Istrauni je nakon prvog poluvremena uspio doći do velikim +27 vodstva(40:13), a pulski studenti milosti prema članovima Druge lige Zapad nisu imali ni u nastavku te su na kraju stigli do pobjede rezultatom 84:22. Igrače Olivera Radolovića je do slavlja predvodio Matija Bilalović s 15 poena, dok je Filip Komljen dodao 11.

Istrauni u svoju sezonu kreće gostujućom utakmicom protiv “kolega” iz Splita, AKK Universitasa sljedećeg vikenda, dok za dva tjedna Rovinj čeka prva utakmica sezona kod Krka.

Istrauni-Rovinj 84:22

Istrauni: Ćosić 4, Gambar, Milivojević 7, Grašo 8, Andabaka 6, Bilalović 15, Šamija 7, Milekić 10, Šljuka 8, Brzica 8, Komljen 11