Gasilci pobjedom uveličali humanitarnu predstavu na Viškovu

Iza nas je humanitarna akcija “S Andrejem do cilja” koju je na kraju dana zaokružio 3×3 košarkaški turnir u dvorani OŠ Sv. Mateja na Viškovu.

Na turnir se prijavilo 11 ekipa podijeljenih u dvije skupine, a popis svih ekipa i igrača pogledajte u nastavku. Prolazak dalje kroz skupine do polufinalnih dvoboja zaradile su dvije prvoplasirane ekipe iz svake grupe, a to su bili Đuro & Co i Gasilci koji su grupom A promarširali samo s jednim porazom iz pet susreta te Pehlin Kings(4-0) i Blue Ant Team(3-1) koji su slavodobitno izašli iz grupe B. U napetim polufinalima Gasilci su odnijeli tijesnu 10:8 pobjedu nad Pehlin Kingsima, dok je Blue Ant Team slavio tek s jednim poenom prednosti(17:16) protiv ekipe Đuro & Co. Veliko finale ponovno nam je pružilo napetu predstavu u kojoj su Gasilci slavili s 10:9 i ponijeli titulu pobjednika.

No najveći pobjednik je Andrej Rubeša koji je kroz cijeli jučerašnji dobio veliku podršku potrebnu kako bi se oporavio i kako bi došao do svog željenog cilja.

Popis ekipa:
1. PEHLIN KINGS (Smojver, Gašparović, Šibenik, Tomić)
2. MILF HUNTERS (Brajdić, Beletić, Širola)
3. ŠKVERANI (Konjević, Đurić, Nuić)
4. SVETI MATEJ (Buterin, Klasan, Spahić)
5. TIFOS (Jelenić, Skender, Fazlić)
6. BLUE ANT TEAM (Maravić, Bošković, Caga)
7. SPADALA (Turković, Turković, Rogić)
8. ĐURO & CO (Vičić, Prpić, Đurić)
9. GASILCI (Matek, Klaić, Prpić, Prpić)
10. STARI FOSILI (Šiljeg, Dobrić, Ban, Kuharić)
11. ZA RUBIJA (Periša, Šibenik, Prpić)
——————————
SKUPINA A – ukupni poredak
1. ĐURO & CO 4/1
2. GASILCI 4/1
3. ŠKVERANI 3/2
4. STARI FOSILI 3/2
5. ZA RUBIJA 1/4
6. SPADALA 0/5

Rezultati skupina A:
ŠKVERANI – STARI FOSILI 8:6
ĐURO & CO – SPADALA 13:5
GASILCI – ZA RUBIJA 13:8
SPADALA – ŠKVERANI 2:11
STARI FOSILI – ĐURO & CO 8:7
GASILCI – ŠKVERANI 12:10
ZA RUBIJA – ĐURO & CO 18:23
SPADALA – GASILCI 10:20
ZA RUBIJA – STARI FOSILI 6:8
ŠKVERANI – ĐURO & CO 17:21
GASILCI – STARI FOSILI 10:9
SPADALA – ZA RUBIJA 11:15
ĐURO & CO – GASILCI 14:7
ŠKVERANI – ZA RUBIJA 14:12
STARI FOSILI – SPADALA 9:6
————————————
SKUPINA B – ukupni poredak
1. PEHLIN KINGS 4/0
2. BLUE ANT TEAM 3/1
3. TIFOS 2/2
4. SVETI MATEJ 1/3
5. MILF HUNTERS 0/4

Rezultati skupina B:
TIFOS – MILF HUNTERS 11:4
MILF HUNTERS – PEHLIN KINGS 9:11
BLUE ANT TEAM – TIFOS 11:9
MILF HUNTERS – SVETI MATEJ 8:14
BLUE ANT TEAM – PEHLIN KINGS 9:13
TIFOS – SVETI MATEJ 10:7
MILF HUNTERS – BLUE ANT TEAM 9:11
PEHLIN KINGS – TIFOS 12:6
SVETI MATEJ – BLUE ANT TEAM 9:11
PEHLIN KINGS – SVETI MATEJ 8:4
————————————-
Polufinale:
PEHLIN KINGS – GASILCI 8:10
BLUE ANT TEAM – ĐURO & CO 17:16

Finale:
GASILCI – BLUE ANT TEAM 10:9

Ukupni poredak:
1. GASILCI
2. BLUE ANT TEAM
3. PEHLIN KINGS / ĐURO & CO