Furiozno otvaranje drugog poluvremena donijelo pobjedu kadetima FSV-a

Kadeti FSV-a II uzeli su novu pobjedu u PGŽ ligi. Ovoga puta je poraz morala priznati Kraljevica rezultatom 45-61.

Prvo poluvrijeme je bilo izjednačeno, ali je blagu inicijativu imao FSV. Na krilima bolje igre su kadeti FSV-a izgradili malu prednost od sedam koševa do poluvremena, 19-26. Kraljevica se dobro držala, ali ni sama nije mogla očekivati ono što je uslijedilo. Kadeti FSV-a su ubacili u brzinu više na obje strane terena te su tren oka napravili prednost od čak +22. Tu je pitanje pobjednika bilo gotovo te je na Kraljevici ostalo jedino da smanji svoj poraz u zadnjem kvartalu.

Tercet igrača FSV-a je susret završio s 11 koševa – Jakovac, Milaković i Tomić. Kod Kraljevice je Carletto isto upisao 11 koševa.

KK Kraljevica – KK FSV II 45:61 (9:14, 10:12, 9:24, 17:11)

Kraljevica: Mitić 7, Korlević 2, Šupuković 10, Aleksić 2, Carletto 11, Brletić 8, Ćenanović 3, Sobol 4, Vučković.
FSV: Cetina 4, Rukavina, Jakovac 11, Milaković 11, Sertić 1, Tomić 11, Vrljavac 3, Vučemil 9, Grbavac 2, Nikšić 6.