FSV riješio problem zvan Ri basket

Ima li kraja kadetima FSV-a?

U osmome kolu regionalne kadetske lige svjedočili smo novoj pobjedi aktualnih prvaka FSV-a. Ovoga puta je na gostovanju pao gradski rival Ri basket rezultatom 77-99. Domaćin se predvoden svojom glavnom uzdanicom, Baćac-Simperom, odlično postavio u prvoj četvrtini koju su izgubili sa minimalna dva koša razlike, 19-21. Do poluvremena smo još imali priliki svjedočiti dobrome otporu domaćina koji se svim snagama trudio ostati u igri protiv FSV-a koji je tako na poluvrijeme otišao s rezultatom 39-48. Medutim, nadu gostiju ugasila je treća dionica igre u kojoj je FSV podigao nogu s kočnice što je rezultiralo lakim bijegom u dvoznamenkaste (i nedostižne) vode (56-84). Krajem treće četvrtine je tako trivijalnost na terenu zamijenila napetsot te su utakmicu rutinski priveli utakmicu kraju.

Mislav Kolić je ponovno predvodio FSV do nove pobjede. Ovoga puta je u nju ugradio 31 koš. Kod Ri basketa je već spomeniti Baćac Simper ubacio 23 koša.

Ri basket – FSV 77-99 (18-21; 21-27; 17-36; 17-15).

FSV: Mar. Grbavac 17, Bušljeta 18, Turina 6, Milaković, Šogolj 2, Jakovac, Klarić 5, Čančarević, Mat. Grbavac 2,  Kolic 31, Jurković 18.

Ri basket: Markovic 2, V.Smojver 16, Obradovic 6, Grdic, Matejcic, A.Mohoric 2, T.Mohoric 9, Bacac-Simper 23, Baic 13, J.Smojver 6.

Photo by: Creative Media