FSV osvojio Gospić u zadnjoj četvrtini!

FSV još uvijek ne zna za poraz!

FSV nastavlja nizati pobjede u drugoj ženskoj košarkaškoj ligi. Ovoga puta pobjeda je došla na gostovanju kod Gospića rezultatom 52-55. Izabranice Marina Mijaljevića odlično su otvorile susret te su ponajviše zahvaljujući svojem napadu već nakon prve četvrtine imale zavidnih +7, 13-20. Međutim, u drugoj četvrtini su na površinu isplivali problemi u obrani što je Gospić iskoristio za povratak u susret te odlazak odlazak u svlačionice s +2 na svojoj strani, 32-30.

Treća četvrtina nije opet bila sretna po FSV koji nikako nije mogao uhvatiti ritam u napadu što je Gospić iskoristio da u zadnjih deset minuta uđe s opasnih +8, 43-35. No, FSV je u zadnjoj četvrtini napokon uspijeva upaliti motore na obje strane terena. Šutevi su počeli ulaziti, a obrana je napokon počela igrati s pravom energijom što je ubrzo rezultiralo s povratkom na samo -4 (52-48) tri minute prije kraja susreta.

FSV tada ubacuje u najvišu brzinu te na krilima petorke GrbčićBićanićMršićTomićRomih radi ključnu seriju 7-0 za sretni odlazak iz Gospića te produženje pobjedničkog niza!

Iskusna Romih susret je završila s 21 košem, dok su u dvoznamenkastim vodama još završile Tomić (12 koševa) i Mršić (10 koševa). Kod Gospića je najbolja bila Došen sa 17 koševa.

Gospić – FSV 52:55 ( 13:20, 19:10, 11:5, 9:20 )

Gospić: Strilić 5 ( 1 trica ), Prpić, Devčić 14 ( 2 trice ), Rendulić, Rosandić, Ojurović- Čačić 1, Mataija, Došen 17, Romac 4, Brkljačić, Jamičić 3, Zeba 8 ( 1 trica );
FSV: Bićanić 7, Romih 21 ( 1 trica ),Tomić 12, Mrvić, Lazarić, Krivokuća, Grbčić 2, Leoni 3 ( 1 trica ), Mršić 10, Miani, Grković, Kajfeš;