FSV nastavlja dominirati regionalnom kadetskom ligom

FSV nastavlja graditi svoj pobjednički niz.

Treće kolo regionalne kadetske lige ponudilo nam je susret FSV-a i Ri basketa iz kojega je aktualni prvak izašao s velikom pobjedom rezultatom 95-69. Od samoga su početka izabranici Mladena Sarčevića nametnuli svoj ritam igre koji im je u prvoj četvrtini donio +7 na semaforu (24-17). Međutim, najbolje je tek dolazilo zato jer je FSV u drugoj četvrtini ostavio protivnika na samo šest koševa te je pobjegao na velikih +29 prije odmora (52-23). Ri basket se razbudio početkom drugoga poluvremena te je smanjio svoj zaostatak na -18 (67-49).FSV nije dopustio da mu s strah uvuče u kosti te je u zadnjoj četvrtini bez većih problema postavo konačnih +26, 95-69.

Jan Bušljeta je ovoga puta uzeo titulu najboljeg strijelca svoje momčadi s 25 koševa, dok je Mislav Kolić susret završio s 18 ubačenih koševa. Kod gostiju je opet najbolji bio Baćac Simper s 19 koševa.

FSV-Ri basket 95-69 (24-17; 28-6; 15-26; 28-20).

FSV: Grbavac 8, Bušljeta 25, Turina 10, Milaković 5, Šimatović 3, Jakovac 4, Klarić 11, Čančarević, Grbavac 11, Kolic 18.
Ri basket: Markovic, Versic, V.Smojver 11, Obradovic 4, Mateocic, Frkovic 10, A.Mohoric 5, T.Mohoric 4, Bacac-Simper 19, Baic 12, J.Smojver 4.