FSV nadigrao Stoju u regionalnoj kadetskoj ligi

Kadeti FSV-a nastavljaju nizati pobjede u regionalnoj kadetskoj ligi.

U režiji Mislava Kolića, FSV je došao do nove pobjede u regionalnoj kadetskoj ligi. Stoja je pala s uvjerljivih -23, 106-83. Već od samoga početka susreta smo mogli svjedočiti ofenzivno raspoloženom FSV-u koji je već nakon 10 minuta na kontu imao 29 koševa naspram 22 Stoje. To je bilo tek zagrijavanje zato jer u drugoj četvrtini FSV ubacuje nevjerojatnih 41 koš Stoji koja jednostavno nije imala ljudstva da odgovori na odgovarajući način što je značilo da se na poluvrijeme otišlo s uvjerljivih +35, 70-35.

Na Stojinu sreću, FSV se u drugome poluvremenu odlučio da u vatru ubaci igrače koji ove godine nisu još imali priliku pokazati koliko su dobri. Puležani su to iskoristili da do kraja susreta svoju razliku smanje na konačnih -23.

Već spomenuti Mislav Kolić završio je susret s 35 koševa. Odličan je bio i Marko Jurković s 18 postignutih koševa, dok se kod gostiju istaknuo Gustovarac s 29 koševa.

FSV  – Stoja 106-83 (29-22; 41-13; 20-22; 16-26).

FSV: Mar. Grbavac 11, Bušljeta 12, Turina 6, Milaković 5, Šimatović 2, Ćošić 2, Jakovac 7, Klarić 4, Čančarević 2, Mat. Grbavac 2, Kolic 35, Jurković 18.
Stoja: Oblak-Zanky 3, Sabatti 1, Sosic 17, Bursic 3, Veljkovic 14, Gustovarac 29, Trpcevski, Burazer 8, Kurtovic 8.