FSV i Krk rutinski do pobjeda protiv Zameta i Svetog Mateja

Mlađi kadeti FSV-a i Krka lako su se obračunali sa svojim suparnicima ovoga vikenda u županijskoj malđe kadetskoj B ligi.

Krenimo prvo s utakmicom Krka i Svetog Mateja. Domaćin je na najbolji mogući način otvorio utakmicu i pokazao gostima koja je njihova namjera (20-9). Do kraja poluvremena prednost Krka se samo nastavila povećavati (34-20). Košarkaši Svetog Mateja pokušali su povući u drugome poluvremenu, ali jednostavno nisu imali snage za napraviti nešto više. Krk je do konačne pobjede 58-46 vodio duet ČondrićF. Marijan koj ije kombinirao za 39 koševa. Kod Svetog Mateja je najbolji bio Sušanj s 21 postignutim košem.

U drugome ligaškom susretu, FSV je bez ikakvih poteškoća upisao pobjedu nad Zametom rezultatom 91-38. Previše se o ovoj utakmici nema za reći osim činjenice da je FSV sve već riješio u prvome poluvremenu (49-13). Za Flumen Sancti Viti briljirali su Ivančević s 21 košem te Matić s 20 koševa. Kod Zameta je pak zasjao Špurej koji je ubacio 23 koša.

Krk – Sv. Matej 58-46 (20-9, 14-11, 12-15, 12-11)

Krk: Jurina 2, Horvat, Bilicki, Macović 4, Babić 3, Berić 10, K. Marijan, Čondrić 20, F. Marijan 19, Blažić
Sv. Matej: Vuković, Škorić, Živković, Pilić, Matić, Kinkela, Sušanj 21, Filčić 2, Cunjak 3, Getliher, Tuftan, Rupčić 20

FSV II – Zamet 91:38 (25:7, 24:6, 25:17, 17:8)

FSV: Peulić 15, Zatezalo 8, Šimatović 2, Vuksan 10, Malić 12, Ivančević 21, Matić 20, Rodin 2
Zamet: Jelenković, Živković 6, Macan, Blaženović, Sterpin 8, Špurej 23, Matek, Glavan, Mataija, Golubić 1