Fenomenalna Grgurina odvela Mlakasport do pobjede!

Mlađe kadetkinje Mlakasporta su na krilima Grgurine uzele pobjedu nad Krkom 46-35.

Krk je puno bolje ušao u susret te je na poluvremenu imao prednost od +7, 13-20. Međutim, drugo poluvrijeme ponudilo nam je sasvim drugačiju priču. Košarkašice Krka malo su se ohladile te je Mlaka uzela stvari u svoje ruke. Do kraja treće četvrtine semafor je pokazivao 26-26. Mlakasport nastavio je u istom tempu i u nastavku te je predvođen Grgurinom uspio odličnom igrom uzeti zadnju dionicu (19-9) te ujedno i cijelu utakmicu.

Grgurina je susret završila s nevjerojatnih 33 koševa. Kod Krka se istaknula Lešković s 17 koševa.

Mlakasport – Krk 46-35 (9-10, 4-10, 13-6, 19-9)

Mlakasport: Grgurina 33, Ušljebrka 2, Volić 4, Medvedić 1, Martinović 3, Marinac, Maksimović, Rajnović 2, Vučetić

Krk: Lešković 17, Grdinić, Žužić, Brozić, Kraljić 4, Dujmović, Međimorec, Vadnov, Milohnić, Prednivoj, Kraljević 4, Duvnjak 10