Dubroja nije mogao sam protiv Jasharija i Hrnjkaša u regionalnoj juniorskoj ligi

Škrljevo je uspjelo doći do svoje jubilarne pobjede i regionalnoj juniorskoj ligi.

U drugome kolu regionalne juniorske lige juniori Škrljeva su upisali rutinsku pobjedu na gostovanju kod Pule 1981 rezultatom 89-109. Od samoga početka susreta se krenulo jako, pogotovo od strane Škrljeva koje je kao zapeto čekalo da zatrpa suparnički koš što se i dogodilo (16-30). U drugoj četvrtini su bolji bili Puležani koji su se uspojeli regrupirati predvođeni Dubrjom, ali to im je bilo dovoljno samo za odlazak na odmor s zaostatkom od devet koševa (39-48).

Za treću četvrtinu se slobodno može reći da se igrala bez obrana s obzirom da je ubačeno nevjerojatnih 68 koševa od kojih je 37 bilo Škrljeva, a 31 Pule 1981.

U zadnju četvrtinu se tako ušlo s rezultatom 70-85. Škrljevo niej dopustilo Puli da u ijednom trenutku napravi nered u njoj te je tako utakmica rutinski privedena kraju.

Opet je briljirao (imate samo jedan pokušaj da pogodite prije nego pročitate) Filip Hrnjkaš s 35 koševa, dok mu je odlično asistirao Jashari s 27 postignutih koševa. S druge strane je Hrnjkaš imao dostojnoga protinika u Dubroji koji je isto ubacio 35 koševa. Najveću pomoć mu je pružio Kondić sa 16 koševa.

Pula 1981 – Škrljevo 89:109 (16:30, 23:18, 31:37, 19:24)

Pula 1981: Zvjerac 2, Rosanda 2, Dubroja 35, Ivanek 2, Vučinić, Grgić 7, Jakšić 7, Milec, Kondić 16, Milohanović 4, Milicević 10, Milotić 4
Škrljevo: Jashari 27, Orešković 12, Kopajtić 2, Vranković 15, Cvetković 12, Kalac 2, Hrnjkaš 35, Tkalčec, Zatezalo 4