Baić i Ri basket proslavili novu pobjedu u Puli

Ide Baić, ide Ri basket.

Regionalna kadetska liga ovoga puta nas je odlučila počastiti pobjedom Ri basketa nad Stojom rezultatom 82:61. Prvo poluvrijeme nam je ponudilo pravu bitku – nijedna lopta nije bila izgubljena za nikoga te su igrači obiju momčadi trebali dobro stisnuti za svaki svoj koš. Kao sretnija i spretnije ekipa je izšala ona Ri basketa koja je na veliki odmor otišla s +3 (39-36). U drugome poluvremenu je ipak domaćin popustio što Ri basket prvo koristi za odlazak na prvu dvoznamenkastu prednost (57-47), a potom i za konačnu potvrdu svoje pobjede u zadnjoj dionici igre.

Baić je predvodio riječki sastav s 27 koševa, dok je kod Stoje Sošić bio solidan s 18 koševa.

Ri-basket : Stoja 82:61 (21:19, 18:17, 18:11, 25:14)
Ri-basket: Marković 3, Frković, Smojver V. 11(1), Obradović, Grdić, Matejčić, Mohorić A. 18(2), Mohorić T. 2, Baćac Simper 13(1), Baić 27(4), Smojver J. 8
Stoja: Trpčevski, Sabatti 6, Sošić 18, Buršić L. 4, Veljković 15(2), Gustovarac F. 9, Catela, Buršić M. 3, Oblak-Zanki 2, Kurtović 4.