A-2 ženska liga: FSV i Kvarner ubilježili drugu pobjedu

14855985_1156614794425647_744062525133605564_oOdigrano je 4.kolo ženske A-2 lige skupine B, a FSV i Kvarner došle su do drugih pobjeda u sezoni.

Košarkašice FSV-a gostovale su kod Otočca, a od samog početka pokazivale su dominaciju. Nakon dobivenog poluvremena s 10 razlike, FSV je u trećoj dionici potegnuo u još višu brzinu te dobio taj dio igre s 19:4. Dovoljna prednost da si Riječanke mogu priuštiti opuštanje pred kraj, ali sve to i više nego dostatno za pobjedu od 52:37.

Prvi strijelac FSV-a bila je kapetanica Barbara Perić s 13 poena, dok je Martina Buretić nadodala 12.

Kvarner je isto tako već prije zadnje dionice završio svoj posao u 4.kolu. Na poluvremenu je bilo 46:20, a u trećoj četvrtini čak i +36 za Kvarnerašice. Sve to na kraju završilo je pobjedom još jedne riječke ekipe od 72:44. Valentina Galušić bila je prvo ime Kvarnera s 15 poena, dok je Vlahović imala 14 ubačaja.

Omiš i Gospić igrali su derbi kola. Obje ekipe bile su neporažene, ali nakon ove utakmice na čelu  je ostao Omiš koji je protiv Gospićanki odnio pobjedu 85:59.

Otočac – FSV 37:52 ( 10:13, 8:15, 4:19, 15:5 )

Otočac : Prpić, Bizanović, Delač-Paripović 6, Delač-Krpan 2, Kostelac 5, Kranjčević 10, Kostelac, Borić 12, Mudrovčić, Pleša;
FSV: Klasan, Perić 13, Romih 2, Krakić, Lazarić, Buretić 12, Mrvić, Polić 10, Mršić 9, Grković 4, Bićanić, Vujović 2;

Vodice-Kvarner 44:72

Kvarner: Plavljanin 8, Sarjanović 9, Mijatović, Vlahović 14, Matijević 11, Hrmić 12, Božinov, Galušić 15, Lusičić 3, Marošević