A-2 ženska liga B skupina: Prva pobjeda FSV-a

14956001_1240649056002829_3073296618366079732_nZavršeno je treće kolo A-2 ženske lige, u kojem smo vidjeli povijesnu pobjedu FSV-a nad Vodicama.

FSV je predvođen odličnom Dinom Šesnić (28 koševa) svladao Vodice 64-55.

ŽKK Kvarner pretrpio je drugi uzastopni poraz, ovoga puta protiv Omiša, 55-64. Omiš je vodio kroz cijelu utakmicu, međutim Kvarnerašice im niti u jednom trenutku nisu dale da se odlijepe. Pet minuta prije kraja na +4 za Omiš Kvarner promašuje dva napada što iskusne Omišanke kažnjavaju i odlaskom na nedostižnih +8. Plavljanin s  15 koševa bila je najbolja u redovima Kvarnera. Kod pobjednica se istaknula Kalajžić s 18 postignutih koševa.

Gospić je u trileru uzeo pobjedu nad Salonom koja je pobjedu ispustila u zadnjoj četvrtini. Fredotović s 17 koševa te Brdar s 16 bile su najbolje u redovima Salone. No zato je u redovima Gospića opet briljirala Tomljenović s 32 koša. Bivša igračica Kvarnera postala je noćna mora za suparničke obrane.

Salona – Gospić 59:61 (19:13, 16:21, 16:14, 8:13)

Salona: Mamić 0, Batinić 2, Šafradin 2, Fredotović 17, Jakšić 5, Ćoko 3, Brdar 16, Prkić 0, Katić 0, Tukić 14, Krolo 0, Tokalić 0.

Gospić: Strilić 0, Prpić 0, G.Devčić 12, Sertić 0, Romac 0, Ojurović Čačaić 0, Mataija 0, A.Došen 3, D.Došen 10, Tomljenović 32, Jamičić 0, Zeba 4.

FSV-Rijeka – Vodice 64:55

FSV-Rijeka: Perić 2, Romih 3, Šesnić 28, Mršić 3, Lazarić 4, Vujović, Buretić 8, Crnković 2, Zovko 10, Tuftan, Grković 4, Šimunović.

Vodice: M.Skorić 4, Mijat, Jurić, Bašić 9, Deur 2, Obratov 11, Troskot, L.Skorić 25, Mihić 4, Bumber.

Kvarner – Omiš 55:67 (13:21, 14:14, 17:16, 11:16)

Kvarner: Plavljanin 15, Sarjanović 5, Mijatović 3, Vlahović 6, Matijević 8, Hrmić 4, Feranda, Galušić 14, Lusičić, Marošević

Omiš: Puljić 15, Vrvilo 7, Kalajžić 18, Pejković, Juričić, Bavčić-Dilber 16, Lozić-Dinčić 2, Rodić, Modrić, Jerčić-Javorčić, Podrug