A-2 liga B skupina: Uspješno otvaranje za Gospić i Salonu

Hrvatski_kosarkaski_savez.svgSlužbeno je započela B skupina A-2 lige za košarkašice, u kojem smo mogli svjedočiti dvijema odličnim utakmicama te jednoj dominaciji Gospića

Solinjanke su odličnom trećom četvrtinom uzele pobjedu protiv Vodica rezultatom 68-59. Košarkašice Solina bolje su otvorile susret, ali se u drugoj dionici bude Vodice te uzimaju stvari u svoje ruke te na predah odlaze sretne s rezultatom na svojoj strani (27-30). Tada na scenu opet stupa Solin, koji furioznom trećom četvrtinom dolazi do +7. U  zadnjoj četvrtini košarkašice Vodice nisu više imale snage da dođu do pobjede te su tako morale priznati svoj poraz, 68-59. Brdar s 21 košem predvodila je Solin, dok je Bašić bila najbolja s 23 ubačaja za momčad Vodica.

U drugom susretu Gospićanke su bez problema potopile momčad Otočca s nestvarnih 68-26. Ako ovo nije dovoljan prikaz dominacije, onda će činjenica da je Tomljenović zabila 31 koš za momčad Gospića u ovoj utakmici, 5 koševa više nego cijela momčad Otočca, reći sve. U njihovim redovima najbliže dvoznamenkastim brojevima se približila Borić s 8 koševa.